pátek, května 19, 2017

Pozitivní článek plný myšlenek / Pozitivně... - 001


Ahoj zlatíčka,
dnes bych se s vámi chtěla bavit o takových více tématech. Spíše je to zmatený zamyšlený článek o něčem i ničem, o který se chci s vámi podělit. Myslím si, že takové jsou občas také třeba. Hlavní myšlenku to nese. Jen je to opravdu rovnou od srdíčka a mysli a nemá to úplně hlavní strukturu nebo tak něco. Přeji ale rozhodně příjemné počtení a snad se bude i takový typ článku zamlouvat.

No, jak bych začala O.o :D :) Zrovna jsem viděla text typu "tak do letní formy to má daleko" a trochu jsem se nad tím zamyslela. Z všeobecného hlediska, nejen u těla a jeho vzhledu, ale i celkového pojetí nějaké situace. Zejména situace, která byla předpokládána nějak, a vy ji tím pádem takto chcete.
Popravdě, proč? On vám za to někdo platí? Pokud ano, tak je to něco jiného. Pokud ne, proboha prosím dost.
Víte, ono jde o to, že vám tady nechci vykládat, že nemůžete ten výsledek mít, ba, že byste ho dokonce mít neměli. Ne, pokud ale chcete. Jistě, jděte si za tím, téměř nic není nesplnitelné, pokud opravdu chcete. Ale mělo by tu jít o váš předpoklad a hlavně spokojenost. Žádné týrání a rychlá cesta. To bývá občas o to horší stejně. V klidu popřemýšlet a pomalu uskutečňovat je občas daleko lepší. Navíc, vezmeme si opravdu onu postavu, dá se to však přenést na ledacos.
Opravdu je to tak důležité? Jistě, každý chce nějak vypadat, nějak se tvářit. Nikdo by si asi nevzal do národního monterky, ale zase... Jde o to, že opravdu musí být hlavně člověk spokojený a to i třeba s kily navíc nebo něčím nepovedeným.
Usmívejte se, žijte, dejte nohy nahoru občas, vypněte, povolte bříško a buďte spokojení...to se tu snažím říct :)

Další věc..."ale když on ..." A co je mi po něm? To opravdu? Lidi, nebuďme ovečky. Jde tu o nás. Pokud jste spokojeni, ano opět jsme u toho, tak to je to hlavní. Nemusíme vypadat nebo se chovat, jako všichni ostatní. Daleko lepší je být sami sebou. K tomu se také váže věc, že my třeba ani nemůžeme být ti samí. Ať kvůli financím nebo čemukoliv jinému, ale proto nejsme horší. Stačí se pořádně podívat a najít si spousty jiných dobrých věcí...a tentokrát ale už u sebe! :)
A pak by tu také mohlo být...Ale ne! Už nic, toto měl být článek o pár větách. Chci vám tu jen vnést do hlaviček myšlenku a pár slov. Co jsem tu totiž opravdu hlavně chtěla říct, že je na každém z nás, jací budeme a jak se budeme chovat. My si za to popřípadě poneseme důsledky no ne. Hlavní je přece být opravdu šťastní a spokojení. Nekopírovat. Moc nehrotit. Žít a užívat si. Začíná být pěkně tak dodejme k tomu všemu i spokojený bezstarostný úsměv.
Jo, a pokud to nejde tak lehce, z různých důvodů, nakonec tu mám ještě pár slov...Člověk, pokud opravdu chce, dokáže být opravdu silný, úspěšný a šťastný. Ba dokonce naprosto ve všem. A spokojený, to hlavně. Občas to vezme více času, ale může to tak být.


Pac a pusu zlatíčka, loučím se už opravdu. Ukončuji myšlenkové pochody. A zase jindy :D :) ;)

Share:

2 komentáře

 1. ahoj, krásně napsaný článek! Já sem svá a ať si každý říká co chce! Proč se přetvařovat? To to raději řeknu napřímo :-) Člověk by měl dělat to, co chce on a né se řídit podle ostatních ;-)

  P.S. Beru tě do spřátelených blogů ;-)

  Hannah - unitedgirls.blog.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Ano, přesně tak :) Zdravé sebevědomí a toto vše je prostě fajn mít a být takový :)

   P.S. Ok, děkuju, zapisuju si tě :)

   Smazat

Děkuji moc za reakci :)

Blog Design Created by pipdig