pátek, června 16, 2017

Trochu z mého života...Krásný zážitek...Sebastian - 14. 6. 2017

 
Dnes bych se vám tady ráda podělila o krátké popovídání o středě 14. června 2017.

Jedná se o to, že jsem byla na odpoledne/večer tohoto dne domluvena s kamarádkami (Lucka a Šárka), že s nimi zajdu na Brněnskou přehradu. V této době totiž se na přehradě konají postupně v určité dny ohňostroje už nějaký ten rok. Vždy postupně od různých lidí a tak. Jedná se o Ignis Brunensis (tak když, tak můžete vyhledat podrobnosti :) :D). Popravdě mám i ohňostroje asi ráda, ale moc na ně nechodím. Ani na tyto. Snad skoro nikdy jsem oficiálně na žádné nešla, možná tak 2x. Samozřejmě, když nepočítám Silvestrovské sousedské, ale fakt "oficiální". Tentokrát jsem taky neplánovala popravdě na ohňostroje zůstávat a ani jsem opravdu nezůstala. Další den byla škola, já se chtěla včas dopravit bez nočních dlouhých spojů domů, i když žiji v Brně a prostě jsem se rozhodla, že ne. Ale i tak to byl moc užitý den :))

S holkami ráda trávím čas, jsou to kamarádky od základky. Luc vlastně trochu od školky. Takže už to je vždy s nimi super. My spolu je skvělý čas.

A potom, program u přehrady byl velmi povedený. Táhla se cestička jídla a kolotočů. Jídlo jsme vynechávaly, hlavně já (ehm :D), ale na kolotoče jsme šly na dva...
Prvně na obří řetízkáč hodně vysoko. Což bylo moc pěkné. Jen jsem neměla vhodné boty, ups :D Musela jsem si je dost hlídat, aby mi nespadly z nohou. A trochu se mi pak motala hlava, ale bylo to skvělé.
Druhý kolotoč byl od pohledu něco hrozného a bylo mi hned blbě. Ani druhé kamarádce (Šárka) se to moc nezamlouvalo, ale jedna z nás (Lucka...mimochodem, má blog, ale o tom u fotek :D) tam strašně chtěla jít, že už tam byla a, že prvně sice horší, ale nakonec je to pak vždy skvělé. No, nakonec jsme šly. Věci jsme si nechaly na takové plošině dole, já tentokrát i ty boty :D Posadily jsme se, oni nás do toho pořádně uzamkli a bylo to. Kolotoč se začal hýbat nahoru a dolů, točit. Fakt jsme úplně vždy vyletěly a nakonec padaly skoro volným pádem. Trochu velká houpačka. No hrůza. Navíc, měla jsem dost zavřené oči, ale občas i otevřené a dost často v těch nejhorších chvílích :/ :D Pocit taky šílený. No nakonec ale i skvělý to fakt bylo. Takový to míšení pocitů hrůzy, adrenalinu a užívání si toho. Ale to tak asi má být. Zejména napoprvé. A u mě, člověka, co sice má rád adrenalin, ALE...a má zajímavý žaludek občas :D Ale ne, nezvracela jsem a vylezla jsem s tím, že dobrý. Jen se mi fakt motala hlava a tak. Takže, toto takové celkem vlastně také užité no :)

A potom přišla hlavní část toho času u přehrady. Došly jsme k podiu, celkem blízko i. RegioJet totiž nyní pořádal takový svůj "fest" v programu ohňostrojů a každý den, kdy byly i ohňostroje, tak tam měl nějaké kapely a vystoupení.
My tam došly na vystoupení "Sebastiana". A bylo to nádherné vystoupení. Máme ho všechny opravdu hodně rády. Užily jsme si to opravdu hodně. A on i kluci byli opět naprosto skvělí.
Nakonec ještě bylo takové menší překvapení, že ve stánku vedle, se po vystoupení podepisoval fanouškům a fotil s nimi. A samozřejmě i ti jeho skvělí kluci. Kytarista a bubeník. My se tam nakonec taky procpaly a dostaly až k němu. No, já totální trapas popravdě. Ono totiž, já mu pochválila poslední písničku, kterou zpíval. "Zázrak" Ona je totiž opravdu moje nejoblíbenější a mám ji ráda z mnoha důvodů nejvíce. Jenže! On okamžitě, že jojo a, že děkuje...ale, a, jak se jmenuje. A já idiot si nemohla vzpomenout. A on prý že "na Z" "Z"...jeden od něj "Závrať"...no, to fakt ne..."No přece Zázrak" Seb nakonec prozradil. No, já úplně rudá studem a netušila jsem, co říct nebo udělat. Pomalu jsem se propadával do země. Sakra. Jestli to bylo nervozitou, nebo čím, nevím no. Ale toto se fakt stát nemuselo -_- :/ :D Nicméně! Tak co, trochu jsem a holky díky mě vynikly. Něco málo se nepovedlo. Ale zasmáli jsme se. Hlavně jsme byli u nich. Měli od nich podpis. Já je i objala. Povídání nějaké to s nimi v rychlosti. A nakonec i fotku s nimi (i když trochu rozmazanou v tom všem). A to je hlavní! :)) Toto bylo opravdu moc super.

No a po tomto jsme se už vydaly okolo přehrady zpátky. Já úplně, jelikož jsem se už rozhodla vrátit k sobě. Holky jen pro nějaké jídlo a pak koukat na ohňostroje, které nějaké ty minuty na to měli začít.

No a to bylo celé.

Krásné, užité odpoledne/večer se skvělým zážitkem a se skvělými lidmi.

A teď fotky :)) :D ...
 Já-úplně vlevo, Šárka-uprostřed, Lucka-úplně vpravo.
Luc má i ten blog...takže, odkaz ZDE :)) :D

My se Sebastianem a kluci :))


A to je ode mě pro zatím zase vše.
Mějte se. Ahoj ;) :D
Share:

11 komentářů

 1. Ahoj, moc ráda spřátelím. Tvůj blog se mi moc líbí :)

  OdpovědětSmazat
 2. Ja som na takéto trapasy tiež expert. Keď som bola na koncerte Toma Klusa,išla som sa s ním fotiť a on mi začal spievať, a ja som vôbec nevedela čo mám robiť :D A potom keď sme boli na festivale išli sme sa fotiť s Thomom Artwayom a kamoška mu hovorí, že riadne dobrý ste boli a on na to, že my sme ešte nehrali. Ja som sa tak za ňu hanbila ako nikdy :D Takéto veselé dni sú úplne super :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, to jsem asi ráda, že nejsem jediná :) :D Také zajímavé zážitky :) :D

   Smazat
 3. Já zase popravdě ohňostroje ráda nemám, nemám ráda ty rány a tak. Ale když je to v dostatečné vzdálenosti ode mě, tak se podívám :D.
  Kolotoče já zbožňuju všechny. A když říkám všechny, tak VŠECHNY a vlezu na všechno. Dřív tomu tak ale nebylo, dřív jsem se hodně bála, dokud mě nedonutila kamarádka snad na vše, co se bylo na Matějské pouti a nikdy mi nebylo špatně, takže mi nedělá problém vlézt na cokoliv :D. Miluju ten adrenalin, být hlavou dolů a tak.
  Jinak Sebastiana teda neposlouchám, ale chápu tě s tou nervozitou. I mě se něco podobného stalo, byla to ale Australská kapela, já a moje angličtina, no :DDD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak jsem to také dřív mívala...ale asi jsem si zvykla, nebo tak něco :) :D Jojo, tak to mám trochu jinak...asi...už jsem byla na ledasčem ledaskde vlastně a nakonec jsem si to vždy užila a blbě mi bylo třeba spíše jen trochu. Možná nad tím jen moc uvažuju někdy. Netuším :) :D
   Jaj, tak to jo...takové zajímavé zážitky nějaké máme asi skoro každý, co tak koukám :) :D

   Smazat
 4. Fuj, ty chyby, takže oprava: australská, mně :D...

  OdpovědětSmazat
 5. Tyjo, to zní fakt dobře! :D To hlídání bot na atrakcích znám moc dobře :D každoročně na Matějský trnu hrůzou, že mi ulítnou. Ale ještě nikdy se to nestalo :D Sebastiana sice neposlouchám, neznám skoro žádnou písničku, ale věřím, že to muselo být super :) a s tou písničkou, no co, tréma, i to se občas stane, nic si z toho nedělej! Aspoň jste se pobavili :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, která si občas musí hlídat boty na takových akcích...a jojo, taky se mi to zatím nestalo-i když, co tak uvažuji, tak snad poprvé jsem měla opravdu takto hodně ku kolotočům "nešikovný" boty :D
   Super to bylo :) A jojo, asi jo no, pobavili jsme se :D :)

   Smazat
 6. Tahle hudba mi vůbec nic neříká, ale koncerty jsou vždycky fajn (v tomhle ohledu vím o čem mluvím) ..ať už máš pozitivní i trochu negativní zkušenosti ...vždycky je pak na co vzpomínat :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to jo, je to rozhodně fajn a je na co vzpomínat, to ano :) :)

   Smazat

Děkuji moc za reakci :)

Blog Design Created by pipdig